ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ନାଁ

ମୁମ୍ବାଇ ୨୨/୦୯ : ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ସାରା ଅଲି ଖାନ, ରାକୁଲପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ପରେ ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ନାମ ଡ୍ରଗସ୍ ମାମଲାରେ ଯୋଡି ହୋଇଛି। ଦୀପିକାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ ଚାଟ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଦୀପିକା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଟ୍ଯାଲେଣ୍ଟ ମେନେଜର ଜୟା ସାହାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ କରିସ୍ମାଙ୍କ ସହ ଡ୍ରଗ୍ ବିଷୟରେ ଚାଟ୍ କରନ୍ତି। କରିସ୍ମା KWAN ପ୍ରତିଭା ପରିଚାଳନା ଏଜେନ୍ସିର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ।

ଏନସିବି ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଏଜେନ୍ସି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡାକିବ। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ ବେଳେ ଏକ ଡ୍ରଗ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ ପଦାକୁ ଆସିଥିଲା। ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ ଚାଟ୍ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା, ଯାହା ପରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ବ୍ୟୁରୋ ଦ୍ୱାରା ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା | ରିୟା ଏନସିବି ସାମ୍ନାରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ, ରାକୁଲପ୍ରୀତ ଏବଂ ଫ୍ୟାଶନ ଡିଜାଇନର୍ ସିମୋନ ଖମ୍ବାଟା ନାମକରଣ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡର ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ନୂଆ ଡ୍ରଗ୍ ଚାଟ୍ ଦ୍ୱାରା ଫାଶରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି । ଏଥିରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ମଧ୍ୟ ନାମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ଜୟା ସାହାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ ଚାଟ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ଡକାଯାଇପାରେ। ଦୁହେଁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଏନସିବି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ପରିଚାଳକ ଜୟା ସାହାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ଏନସିବି ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏକ ଡଜନରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଗିରଫଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତୀ ଓ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଷୌଭିକ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ।

ଏନସିବି ହାତରେ ଲାଗିଥିବା ଦୀପିକା ଏବଂ କରିଶ୍ମାଙ୍କ ଚାଟ:
D -ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ମାଲ ଅଛି କି ?
K – ଅଛି ଯେ କିନ୍ତୁ ଘରେ ଅଛି, ମୁଁ ବାନ୍ଦ୍ରାରେ ଅଛି
K – ଯଦି ଦରକାର ତାହେଲେ ଅମିତକୁ କହିଦେଉଛି
D – ହଁ ପ୍ଲିଜ
K – ଅମିତ ପାଖରେ ଅଛି, ସେ ରଖେ
D – Hash ତ ?
D – ଗଞ୍ଜେଇ ନୁହଁ
K – ତୁମେ କୋକୋ ପାଖକୁ କେବେ ଆସିବ ?
D – ସାଢେ ୧୧ଟା ରୁ ୧୨ଟା ଭିତରେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *