ରାଜନୀତିକୁ ଆସିବେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ସାନ ପୁଅ ତେଜସ, ସମ୍ଭାଳିବେ ଶିବସେନାର ଯୁବ ୱିଙ୍ଗର କମାଣ

ମୁମ୍ବାଇ : (ସଂକେତ୍ ଟିଭି) ଶିବସେନାର ଯୁବ ୱିଙ୍ଗର କମାଣ ତେଜସ୍ ଠାକରେଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇପାରେ । ତେଜସ୍ ଠାକରେ ହେଉଛନ୍ତି ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ସାନ ପୁଅ । ସେ ରାଜନୀତିରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ମାରିପାରନ୍ତି । ଏନେଇ ଏବେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜନୀତି ସରଗରମ ହୋଇଛି ।

ଏହା ଉପରେ ବିଜେପି ନେତା ନୀଲେଶ ରାଣେ ତେଜସ ଠାକରେ ଠାକରେ ପରିବାର ଉପରେ ଜୋରଦାର ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଠାକରେ ପରିବାର କେବଳ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଖରେ ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦବୀ ରଖନ୍ତି, ସେଠାରେ କୌଣସି ବାହାର ଲୋକ ନାହାଁନ୍ତି । ବାକିମାନଙ୍କୁ କେବଳ ଚେୟାର ଓ ଟେବୁଲ୍ ଉଠାଇବା କାର୍ଯ୍ୟ ଦିଆଯାଏ । ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯେତେ ଭଲ ହୁଅନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି, ଯେତେବେଳେ ଶେଷ ନାମ ‘ଠାକରେ’ ସେତେବେଳେ ସେ ଦଳର ଉଚ୍ଚ ପଦରେ ଅବସ୍ଥାନ କରନ୍ତି ।

ରାଣେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ପୁଅ ହୋଇ ତେଜସ୍ ଠାକରେ ମାଗଣାରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦ ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ସଫଳତା ସେତେଟା ନୁହେଁ । ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାମାନେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ସହିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ନାରା ଲଗାଇବା କାମରେ ଆସିବେ । ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯିବ, କିନ୍ତୁ ଏହି ପଦ ଠାକରେ ପରିବାରର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବ । ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ କଦାପି ଭାବିବେ ନାହିଁ । ମୁଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ ।