ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଟିକେଟ୍‌ ପାଇଁ ଦଳାଚକଟା, ଲାଠିଚାର୍ଜ କଲା ପୋଲିସ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ : (ସଂକେତ୍ ଟିଭି) ହାଇଦ୍ରାବାଦର ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଟି-୨୦ ସିରିଜର ତୃତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତିମ ମ୍ୟାଚର ଟିକେଟ ବିକ୍ରିକୁ ନେଇ ହଙ୍ଗାମା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୫ରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ।

ଟିକେଟ କିଣିବା ପାଇଁ ଷ୍ଟାଡିୟମ ବାହାରେ ଏତେ ଭିଡ ହୋଇଥିଲା ଯେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ରୋକିବାକୁ କାଠିଗର ପାର ହୋଇଥିଲା। କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସକୁ ଲାଠିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ପଡୁଥିଲା। ଏହାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଥିରେ ୧୫ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରଶଂସକମାନେ ରାତିସାରା ଜିମ୍‌ଖାନା ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ବାହାରେ ଲାଇନରେ ଛିଡା ହୋଇଥିଲେ। ଟିକେଟ ବିକ୍ରି ଆଜି ସକାଳ ୧୦ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପ୍ରାୟ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଲାଇନରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ପ୍ରବଳ ଜନସମାଗମ ହେତୁ ଦଳଚକଟା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା। ଭିଡ଼କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସକୁ ଲାଠିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା।