୨୦୨୪ ନିର୍ବାଚନ ମୋ ଜୀବନର ଶେଷ ନିର୍ବାଚନ ହେବ : ଚନ୍ଦ୍ରବାବୁ ନାଇଡୁ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ : (ସଂକେତ୍ ଟିଭି) ଯଦି ଲୋକମାନେ ୨୦୨୪ ରେ ତେଲୁଗୁ ଦେଶମ ପାର୍ଟିକୁ କ୍ଷମତାକୁ ଫେରାଇ ଆଣନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଏହା ତାଙ୍କର ଶେଷ ନିର୍ବାଚନ ହେବ ବୋଲି ଟିଡିପି ମୁଖ୍ୟ ଏନ. ଚନ୍ଦ୍ରବାବୁ ନାଇଡୁ କହିଛନ୍ତି । ବୁଧବାର ରାତିରେ କୁର୍ନୁଲ ଜିଲାର ଏକ ରୋଡ ଶୋ ସମୟରେ ସେ ଏଭଳି ଭାବପ୍ରବଣ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ଶପଥକୁ ମନେ ପକାଇଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଦଳ କ୍ଷମତାକୁ ନ ଆସିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ବିଧାନସଭାକୁ ଯିବେ ନାହିଁ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ମୋତେ ବିଧାନସଭା ପୁଣି ଯିବାକୁ ପଡିବ, ଯଦି ମୋତେ ରାଜନୀତିରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଯଦି ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶକୁ ନ୍ୟାୟ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ବିଜୟ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ପରବର୍ତ୍ତୀ ନିର୍ବାଚନରେ ଆମର ବିଜୟ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଯାହା ମୋର ଶେଷ ନିର୍ବାଚନ ହୋଇପାରେ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ଲୋକ ମୋ ବୟସକୁ ନେଇ ପରିହାସ କରୁଛନ୍ତି। ମୁଁ ଏବଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ସମାନ ବୟସର। ମୋର ବୟସ ୭୨ । ଜୋ ବାଇଡେନ ୭୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ହୋଇଥିଲେ।