ଘରୁ ମିଳିଲା ରାଡିସନ ବ୍ଲୁ ହୋଟେଲ ମାଲିକଙ୍କ ମୃତଦେହ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : (ସଂକେତ୍ ଟିଭି) ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ନାମୀଦାମୀ ଇଲାକାରେ ଥିବା ହୋଟେଲ ରେଡିଏସନ ବ୍ଲୁ ର ମାଲିକ ଅମିତ ଜୈନଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ତାଙ୍କ ଘରୁ ମିଳିଛି । ଏହାକୁ ନେଇ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଗାଜିଆବାଦରେ ଆଜି ସକାଳୁ ହଇଚଇ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ପୋଲିସ ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଥିବା ବେଳେ ବ୍ୟାଙ୍କର ଅତ୍ୟଧିକ ଋଣଭାର ଯୋଗୁଁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ନେଇ ପୋଲିସ ପ୍ରକାଶ କରିଛି।

ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଏହା ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ନୋଏଡାସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ନୂତନ ଘରେ ଜଳଖିଆ ଖାଇବା ପରେ CWG ନିକଟରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଗାଁରେ ତାଙ୍କ ନିଜ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜୈନ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ନୋଏଡାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଥିଲେ। CWG ଗାଁରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ବାଟରେ ସେ ତାଙ୍କ ଭାଇ କରଣଙ୍କୁ ଗାଜିଆବାଦସ୍ଥିତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଛାଡି ଏକାକି ଯିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ସହିତ କିଛି ସାମଗ୍ରୀ ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ରାଷ୍ଟ୍ରମଣ୍ଡଳ ଗେମ୍ସ ଭିଲେଜ୍ ଫ୍ଲାଟକୁ ଯାଇଥିବା ଅମିତ ଜୈନଙ୍କ ପୁଅ ତାଙ୍କୁ ଘର ଭିତରେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ। ଅମିତ ଜୈନଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ପତପଡଗଞ୍ଜର ମ୍ୟାକ୍ସ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା।

୨୦୧୯ ମସିହାରେ ମଧ୍ୟ ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଏସିଆର ସବୁଠୁ ବଡ କଫି କମ୍ପାନୀ କ୍ୟାଫେ କଫି ଡେ ମାଲିକ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ମାଙ୍ଗାଲୋରରୁ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । କଫି କିଙ୍ଗ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ନିଖୋଜ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କର ଚିଠି ମିଳିଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବୋର୍ଡ ଅଫ ଡିରେକ୍ଟର ଏବଂ ସିସିଡି ପରିବାରକୁ କମ୍ପାନୀର ମାନ୍ଦାବସ୍ଥା ଏବଂ ନିଜ ଉପରେ ଥିବା କରଜକୁ ନେଇ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହା ପରେ ନେତ୍ରାବତୀ ନଦୀକୂଳରେ ତାଙ୍କ ଗାଡିକୁ ଠାବ କରାଯାଇଥିଲା। ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ କରି ନେତ୍ରାବତୀ ନଦୀରେ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଜାରି ରହିବା ପରେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା।