FeaturedGeneralLatestPolitics

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ କାମ କଲା ମୋଦି ମ୍ୟାଜିକ୍ : ଶିବରାଜ ସିଂ ଚୌହାନ

ଭୋପାଳ (ସଂକେତ ଟିଭି): ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପି ବିପୁଳ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଶ୍ରେୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଶିବରାଜ ସିଂ ଚୌହାନ । ବିଜୟ ହାସଲ କରିବା ପରେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ମିଡିଆର ସାମନା କରି ଶିବରାଜ କହିଛନ୍ତି କହିଛନ୍ତି, ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ମୋର ବିଜୟ ଉପରେ ମୁଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ। ମୋଦି ଯାଦୁ ରାଜ୍ୟରେ କାମ କରିଛି। ଆମେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇଛୁ। ମୁଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ଯେ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ସମୟରେ ମୁଁ ଜନ୍ମ ହୋଇଛି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଲୋକଙ୍କର ଅଦମ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି। ତାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଗୌରବମୟ ଭାରତ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସଭାଗୁଡ଼ିକର ପ୍ରଭାବ ରାଜ୍ୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଜନ କଲ୍ୟାଣ ଯୋଜନା ଏବଂ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ରାଜ୍ୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଆମ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମିଶନ ହେଉଛି ମହିଳା ସଶକ୍ତିକରଣ। ସେ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଭାରତ ନିର୍ମାଣ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଶିବରାଜ କହିଛନ୍ତି।