EntertainmentFeaturedLatest

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଲିଭ-ଇନ୍‌ରେ ରହିବେ କିଆରା ଆଡଭାନୀ-ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା

ମୁମ୍ବାଇ: (ସଂକେତ୍ ଟିଭି) ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଏବଂ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଲିଭ-ଇନ୍‌ରେ ରହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ତେଣୁ ଉଭୟ ଲିଭ-ଇନ୍‌ ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଏବଂ କିଆରା ନିଜ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି। ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପରସ୍ପର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଏବଂ କିଆରା ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ନୂଆ ଘର ଖୋଜୁଛନ୍ତି । ଯେଉଁଠାରେ ଦୁହେଁ ନିଜ ଜୀବନର ଏକ ନୂଆ ଅଧ୍ୟାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ । ଯଦି କୌଣସି ଭଲ ଘର ନ ମିଳେ, ତେବେ କିଆରା ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଘରକୁ ସିଫ୍ଟ ହେବେ।

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଏବଂ କିଆରା ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଏପ୍ରିଲରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ଗୋଟିଏ ପାଦ ଆଗକୁ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଏବଂ କିଆରା ଗ୍ରାଣ୍ଡଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତଗତ ଢଙ୍ଗରେ ବିବାହ କରିବେ। ଯାହା ଦିଲ୍ଲୀରେ ହୋଇପାରେ। ଏହି ବିବାହରେ କେବଳ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନେ ସାମିଲ୍‌ ହେବେ।